Cestovatelské videa z Itálie

Přímo zde jsme si pro vás připravili několik těch nejzajímavějších cestovatelských videí ze slunné Itálie. Díky videím si totiž můžete udělat mnohem lepší a méně zkreslenou představu o tom, jak to v daném místě vlastně vypadá. Pokud byste měli tip na nějaké další zajímavé video, tak na něj můžete nechat odkaz v komentářích.

Poznej Itálie (délka 9:29) – Velmi pěkné video udělané jako slideshow nejhezčích fotek Itálie doplněné podmanivou hudbou od Andrea Bocelliho.

 

Plavba Benátkami (délka 6:06) – Uchvacující video jednoho z nejhezčích a nejneobvyklejších měst Itálie a to Benátek. V tomto videu poznáte toto město výhradně na záběrech nasnímaných z vody při plavbě městem a okolo.

 

Kraj Abruzzo (délka 4:49) – Abruzzo patří mezi nejmenší a u nás spíše méně známé části Itálie. Tento kraj se nachází zhruba ve středu pobřeží Jaderského moře a může toho nabídnout opravdu hodně. Přesvědčte se!

 

Jižní Itálie (délka 5:19) – Pěkné cestovatelské video, které vás provede Jižní Itálií, tedy krajem kolem měst Basilicata – Potenza.

 

Moje nádherná Itálie (délka 4:50) – Pěkné video, kde jsou za sebou velmi hezké fotky z mnoha různých míst ať už jde o města, tak o přírodu.

 

Dědictví Matery (délka 13:13) – Kulturní dědictví města a regionu Matera je opravdu obdivuhodné a zařazení na seznam památek UNESCO si plně zasloužilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist